У Камені-Каширському відзначили 200-літній ювілей зародження українського профспілкового руху

1 грудня 2017 року, в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 200-річчя з дня зародження українського профспілкового руху.
Серед присутніх у залі – голова райдержадміністрації Валерій Дунайчук, керуючий справами районної ради Валерій Хитрик, заступник голови Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Олександр Матвіїшин, начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Пась, голова обласної Федерації профспілок Іванна Дубинка-Філозоф, голова районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Людмила Кузьмич, члени профспілок краю.
Захід розпочала керівник районного комітету Профспілки освіти і науки Людмила Кузьмич, яка в ході свого виступу здійснила розлогий екскурс в історію профспілкового руху району та країни загалом. Так, Людмила Олександрівна повідала, що у 1817 році у місті Львові було створено перше професійне товариство, яке захищало інтереси робітників. Важкі умови праці змусили їх усіх разом об’єднатися і шукати захисту в тодішніх умовах австрійської влади. Не менш цікавою була розповідь й про становлення та розвиток Профспілки освіти та науки на теренах Камінь-Каширського району.
Після вітального слова кращі профспілкові організації Профспілки були нагородженні почесними грамотами та грошовими заохоченнями від Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки.
Олександр Серійович подякував Людмилі Олександрівні за плідну працю у прафспілковій роботі, відзначив, що: "Дуже приємно і радісно, що саме Камінь - Каширська районна організація Профспілки займає передові місця у захисті прав та інтересів освітян. Також, у Вас сто відсоткове членство, а це показує ваше свідоме ставлення до освіти загалом."
У свою чергу, звертаючись до учасників заходу, Валерій Дунайчук зазначив:"Без перебільшення можу сказати, що районний комітет Профспілки працівників освіти і науки відзначається високою продуктивністю своєї діяльності, перш за все, у частині вирішення соціально-економічних проблем працівників освіти, підвищення їх соціального статусу. Хочу запевнити: районна влада в міру своїх можливостей завжди рада піти вам на зустріч. Щиро дякую за творчий, завзятий підхід до роботи, раціональність, виваженість та високий професіоналізм."
По закінченню урочистої частини гості заходу змогли насолодитися святковим концертом, в якому взяли участь передові школи Камінь-Каширського району.

Категорія: