У «ТАБОРІ СОНЯЧНИЙ» - МАСОВІ КУПАННЯ НА ВОДОХРЕЩЕ

Вже традиційно останні чотири роки 19 січня Волинський обласний центр туризму, спорту та екскурсій організовує у своєму «таборі Сонячний», що у селі Гаразджа Луцького району масові купання на свято Водохреща.
З кожним роком все більше людей приїздить сюди, адже у таборі спеціально готуються до цього свята - прорубують на озері ополонку, облаштовують теплу роздягальню. Крім працівників та вихованців Центру туризму, цього року до купання приєдналисязаступник начальника управління освіти, науки та молоді Тетяна Соломіна,окремікерівники позашкільних закладів, вчителі, працівники державної служби надзвичайних ситуацій, жителі міста Луцька, сіл Гаразджа та Лище. Три роки поспільсюди приїздить і голова Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Василь Грановський, якийвважає, що Центр має хороші традиції і робить важливу справу для виховання молодіта проводить хорошу роботу длядорослих.
Перед купанням отець Андрійз церкви села Гаразджапрочитав молитву, освятив людей та водуі закликав всіх охочих зануритися у воду, яка сьогодні має цілющі властивості.
- Приємно, що цього року, до нас приєднується все більше людей, - і не лише дорослих, а й дітей. Вже вчетверте ми організовуємо на озері нашого табору купання на свято Водохреща, - говорить директор обласного Центру туризму Леонід Толстіхін, який щороку купається та власним прикладом демонструє своє відношення до традицій і закликає до здорового способу життя.
Багато з присутніх занурювались уже не вперше. Зі своїми враженнями поділилася і Тетяна Соломіна: «Я вже більше 5 років купаюся на свято Водохнеща, а цього року,на запрошення директора Центру туризму Леоніда Толстіхіна, пройшла обряд очищення святою водою у «таборі Сонячний». Є багато місць в Луцьку та поряд, де люди купаються, але тут особливий дух та хороша атмосфера».
Спробували свої сили багато новачків та діти, які виявили бажання загартувати тіло та укріпити здоров’я.
Після купання організатори пригощали всіх гарячим чаєм, який готували тут же в казані на березі озера.
Багато емоцій та гарних вражень отримали всі, хто активно приєднався до великого православного свята, яке відзначають 19 січняв Україні.

Категорія: