Спільний семінар Сумщини та Волині

З 12 по 16 червня відбувся спільний семінар голів міських, районних організацій Профспілки працівників освіти і науки Сумщини та Волині. Профспілчани завітали задля обговорення спільних проблем та обміном досвіду між областями.
Голова Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти та науки Грановський Василь Григорович відкрив дійство, ознайомив із профспілковою роботою на Волині та побажав продуктивної роботи у вирішенні актуальних проблем. На гостей чекала насичена програма, адже на семінар були запрошені: Плахотна Людмила Володимирівна - начальник відділу освіти, науки та молоді ОДА, Дубинка – Філозоф Іванна Анатоліївна - голова Федерації профспілок Волинської області та інші провідні спеціалісти у галузі освіти.
Завітавши у місто Володимир-Волинськ учасників семінару зустрів голова Зимненського ОТГ В’ячеслав Католик, який розповів про співпрацю керівників об’єднаних територіальних громад з установами і закладами освіти і профспілковими організаціями, а також про особливості та специфіку своєї роботи. Розмова набула форму діалогу, в якій дійшли до спільного знаменника – поглиблювати співпрацю між органами місцевого самоврядування та Профспілкою освіти.
Учасники семінару змогли також насолодитися мальовничими краєвидами Волині, побувати у Луцькому замку, музеї ікони та ознайомитися із табором «Супутник», що на озері Світязь.
Голова Сумського комітету Профспілки Осадчій Сергій Васильович подякував за нагоду обміну досвідом між головами районних та міських організацій Профспілок. Такі семінари допомагають налагодити дружбу та тісну співпрацю між областями України.

Категорія: