Семінар-навчання голів первинних профспілкових організацій Шацького району

На базі відділу освіти голова Шацької районної організації Профспілки працівників освіти і науки Редько Катерина Михайлівна організувала семінар-навчання для голів первинних профспілкових організацій.
У зв’язку із прийняттям нового закону «Про освіту» від 28 вересня 2017 року стало актуальним роз’яснення деяких спірних моментів, адже залишається відкритим питання: «Як вчитимуть українців по-новому?». Щоб відповісти на ці та інші питання було запрошено начальника відділу освіти Єрофєєву Людмилу Степанівну, яка розповіла про впровадження закону. «У новому законі «Про освіту» варто звернути увагу на зміни у навчальному процесі, зміни в управлінні навчальними закладами, а також у змінах щодо фінансування освіти» - зауважила начальник.
На питання соціально-економічного захисту працівників освітньої галузі в світлі нового закону «Про освіту» відповіла голова Шацької районної організації Профспілки працівників освіти і науки Катерина Михайлівна.
Не менш хвилюючим у цьому році стало впровадження нової пенсійної реформа та осучаснення пенсій, ознайомив з якою начальник Шацького та Любомльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Гірич Віктор Якович.
Заступник голови Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Матвіїшин Олександр Сергійович у ході семінару-наради відповідав на актуальні юридичні питання, а також надавав консультації щодо вирішення проблем у колективі. Детально розповів про порядок надання відпусток.
Семінари-наради даного роду будуть і надалі впроваджуватися у цьому районі, а також в інших. Вони сприяють швидкому та чіткому засвоєнню нових знань та тлумаченню спірних питань.

Категорія: