ОБЛАСНІ ТУРИСТСЬКІ ЗМАГАННЯ СЕРЕД ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Понад 200 освітян - 27 команд з різних закладів освіти Волині, а також команда педагогів з Попаснянського району Луганської області – взяли участь в туристських змаганнях серед працівників освіти. Це традиційні змагання, які щороку проводить обласний Центр туризму, спорту та екскурсій напередодні Всесвітнього Дня туризму та Дня вчителя. Захід відбувся за сприяння управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, обласної організації профспілки працівників освіти і науки.

Впродовж трьох днів – з 14 по 16 вересня 2018 року – на березі озера Глухівське Старовижівського району вирувало свято туризму, спорту та здорового способу життя. Учасники змагались у трьох групах: серед працівників управлінь та відділів освіти, серед педагогів обласних, вищих та професійно-технічних закладів освіти та збірні команди вчителів міст, районів та об’єднаних територіальних громад.

Кожного дня команди змагалися у туристських навичках та майстерності на дистанціях з пішохідного водного, велосипедного туризму, демонстрували вміння орієнтуватися на місцевості, надавати першу медичну допомогу, облаштовувати свій побут та готувати їжу в природних умовах.

За результатами всіх видів змагань перемогу серед управлінців здобула команда відділу освіти Ратнівської райдержадміністрації, друге місце посіла команда управління освіти Ковельської міської ради і третіми фінішувати представники управління освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської міської ради.

В своїй групі лідерами стала команда Луцького педагогічного коледжу, а освітянам Старовижівського професійного ліцею вдалося випередити своїх колег із Шацького лісового коледжу імені В.Сулька.

Серед команд з числа педагогічних працівників закладів освіти області І місце здобула команда міста Луцька, ІІ місце посіли освітяни Старовижівського району, а замкнули трійку лідерів педагоги Камінь-Каширського району.

Окрім змагань, приємними спогадами залишаться вечори туристської самодіяльності, де колективи показували свою вокальну та художню майстерність, почуття гумору та відданість туристській справі, вміло поєднуючи її в своїй педагогічній діяльності.

Такі змагання пропагують здоровий спосіб життя, сприяють зміцненню дpужніх зв’язків між освітянами області та країни, обміну досвідом, що дає позитивний результат у роботі. Разом з тим це хороша практична школа підвищення кваліфікації педагогів, яка дозволяє набути важливих вмінь і навичок та передати їх своїм вихованцям.

Прес-служба Волинського Центру туризму, спорту та екскурсій.

Категорія: